تجهیزات سفارشی پرس های ضربه ای دروازه ای

 

میز متحرک
جهت سهولت نصب قالب، خصوصا در پرسها و قالب های بزرگ و سنگین از یک یا چند میز متحرک استفاده میشود. هنگامی که مکررا قالب پرس تعویض می شود وجود دو یا بیشتر میز متحرک صرفه جویی در زمان را به همراه دارد. بدین ترتیب که هنگامی که یک قالب بر روی پرس نصب شده و در حال استفاده از آن هستیم همزمان قالب یا قالبهای بعدی بر روی میزهای دیگر نصب شده و آماده تولید هستند. بلافاصله پس از اتمام کار با قالب اول ، میز و قالب دوم جایگزین آن شده و تولید از سر گرفته می شود. 
پرده نوری (چشم الکترونیک)

جهت افزایش ایمنی اپراتور توصیه می شود کلیه ی راه های دسترسی به فضای میان رام و میز پرس توسط پرده های نوری و حفاظ های فلزی محافظت شود. معمولا این فضا از جلو و پشت پرس توسط پرده های نوریو از طرفین توسط حفاظ فلزی پوشش داده می شوند.

کوشن نیوماتیک

در اغلب قالب های فرمدهی و یا کشش لازم است که پرس مجهز به کوشن باشد. وجود کوشن و نیروی رو به بالای آن از دفرمه شدن و چروک خوردن قطعه جلوگیری نموده علاوه بر آن نقش پران را در هنگام تخلیه قطعه از قالب ایفا می کند.  

تجهیزات اتوماسیون (کویل بازکن ،صاف کن، انواع فیدر) 

مزایای فراوان اتوماسیون خطوط پرسکاری بر کسی پوشیده نیست. افزایش خیره کننده سرعت تولید ، نیاز به نیروی انسانی کمتر و در نتیجه کاهش هزینه های سربار ، جلوگیری از خطاهای انسانی و افزایش ایمنی و کاهش چشمگیر میزان ضایعات (پرت) از مهمترین مزایای آن است. طراحی ، تولید ، تهیه و نصب تجهیزات اتوماسیون از قبیل : انواع کویل بازکن ، صاف کن ، انواع فیدر (مکانیکی ، نیوماتیک و سروو فیدر ) از دیگر خدماتی است که توسط این شرکت به مشتریان ارائه می شود. 

 

فارسی