تجهیزات سفارشی پرس های ضربه ای C شکل با محور جلو به عقب

امکانات و تجهیزات سفارشی ( آپشن )

پرده نوری (چشم الکترونیک)

جهت افزایش ایمنی اپراتور خصوصاً در هنگامی که از پدال استفاده می شود نصب پرده نوری (چشم الکترونیک) توصیه می شود. با نصب دو عدد آینه می توان فضای میان میز و رام را به صورت کامل از سه طرف پوشش داد.

کوشن نیوماتیک

در اغلب قالب های فرمدهی و یا کشش لازم است که پرس مجهز به کوشن باشد. وجود کوشن و نیروی رو به بالای آن از دفرمه شدن و چروک خوردن قطعه جلوگیری نموده علاوه بر آن نقش پران را در هنگام تخلیه قطعه از قالب ایفا می کند.

 

 

اینکودر تعیین موقعیت لنگ

با نصب یک عدد اینکودر و متعلقات مربوطه می توان زاویه دقیق لنگ را در هر زمان بر روی نمایشگر مشاهده نمود. در مواقعی که تجهیزات اتوماسیون بر روی پرس نصب می شوند، وجود اینکودر، سنکرون نمودن این تجهیرات و تنظیمات لازم جهت استفاده از قالبهای مختلف را آسانتر می سازد.

 

 

تجهیزات اتوماسیون (کویل بازکن ، صاف کن ، انواع فیدر)

 

مزایای فراوان اتوماسیون خطوط پرسکاری بر کسی پوشیده نیست. افزایش خیره کننده سرعت تولید ، نیاز به نیروی انسانی کمتر و در نتیجه کاهش هزینه های سربار ، جلوگیری از خطاهای انسانی و افزایش ایمنی و کاهش چشمگیر میزان ضایعات (پرت) از مهمترین مزایای آن است. طراحی ، تولید ، تهیه و نصب تجهیزات اتوماسیون از قبیل : انواع کویل بازکن ، صاف کن ، انواع فیدر (مکانیکی ، نیوماتیک و سروو فیدر ) از دیگر خدماتی است که توسط این شرکت به مشتریان ارائه می شود

لطفا جهت دریافت اطلاعات کاملتر صفحه تجهیزات اتوماسیون خطوط پرسکاری را ملاحظه نمایید.

 

 

 

 

 

درایو سرعت متغیر

با نصب یک عدد اینورتر می توان سرعت دوران الکتروموتور و در نتیجه سرعت پرس را کنترل نمود. در هنگامی که از تجهیزات اتوماسیون بهره می گیریم وجود امکان تغییر سرعت بسیار سودمند خواهد بود و انعطاف پذیری بیشتر پرس جهت تولید قطعات گوناگون را به همراه خواهد داشت.

 

فارسی