دپارتمان ها

واحد طراحی و مهندسی:

از مهمترین پشتوانه ها و نقطه اتکای این شرکت محسوب میشود. شماری از متخصصین در رشته های مهندسی مکانیک، برق، صنایع و سایر تخصصهای مرتبط، با سالها تجربه موفق در طراحی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، این واحد را تشکیل میدهند که بنا بر نیاز، به گروههای مختلف تخصصی تقسیم شده اند. طراحی انواع ماشین آلات، تجهیزات و مکانیزمهای مکانیکی، سیستمهای هیدرولیکی و پنوماتیکی و همچنین سیستمهای الکترونیکی و کنترل صنعتی با بهره گیری از دانش روز در این واحد انجام می شود. انواع نرم افزارهای قدرتمند مهندسی در رشته های مکانیک و برق همچون نسخه اصلی نرم افزارهای Pro Engineer، Mechanical Desktop،  Solid Works و Ansis در کنار آرشیو کاملی از منابع علمی , اطلاعات فنی و استانداردها ، ابزارهایی هستند که در این بخش فراهم شده و توسط متخصصین این شرکت بکار گرفته می شوند.

 QC ، کنترل کیفیت:

حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات  این مجموعه، نظارت فنی و کیفی مستمر و بسیار دقیقی را طلب می کند.مراحل و جداول زمانی کنترل کیفیت  که نیازمند دانش و تخصص فنی بالا و تجهیزات پیشرفته و دقیق روز دنیا است، توسط واحد کنترل کیفیت سازماندهی و اجرا می گردد.نظام کنترل کیفیت شرکت خاور پرس به گونه ای طراحی شده که جزئی ترین مراحل تولید و یا انجام پروژه را زیر نظر داشته و تنها در صورت تائید کیفی ، اجازه پیشرفت مراحل ساخت،صادر می گردد. هرگونه نقص و یا مغایرت با استانداردهای مشخص، باعث مردود شدن قطعه و یا مرحله مورد نظر می شود.

برق و الکترونیک :

واحد برق و الکترونیک این شرکت نیز نسبت به طراحی مدار الکترونیک و آماده سازی متعلقات با استفاده از بهترین برندهای اروپایی و نصب بر روی ماشین آلات در زمان مقرر اقدام می نمایند.

 

 

خدمات پس از فروش :

پس از بارگیری و حمل دستگاه و اعلام آمادگی خریدار، تکنسین های این شرکت جهت راه اندازی، آموزش نحوه اپراتوری و نگهداری دستگاه، به محل کارخانه خریدار اعزام میشوند. در صورت تمایل خریدار و آماده بودن قالب، نصب و تنظیمات اولیه قالب نیز توسط تکنسین های خاورپرس صورت گرفته و پس از تولید تعدادی قطعه آزمایشی، پرس در حال کار، به خریدار تحویل می گرددشرکت خاور پرس، کلیه محصولات  تا 2 سال گارانتی نموده و به محض اطلاع از بروز مشکل، ظرف حداکثر 24 ساعت در داخل استان و 48 ساعت در کل کشور، اقدام به اعزام نیرو و رفع مشکل می نماید.  خاور پرس، خود را به مدت حداقل 10 سال، متعهد به ارائه خدمات پس از فروش شامل تامین قطعات و اعزام متخصصین و تکنسین ها جهت تعمیر و سرویس، می داند.  

 

واحد برنامه ریزی :

زمانبندی ، پیگیری ، و حصول اطمینان در انجام فرایند های مزتبط با خرید ، ساخت ، و نهاتا تولید محصولات در زمان مناسب بعهده واحد برنامه ریزی این شرکت می باشد.

 

 واجد مالی و اداری:

کلیه امور حسابداری و مالی و‌همچنین امور اداری مربوط به همکاران ما در این واحد انجام می شود . این واحد یکی از کلیدی ترین بخش های سازمان ما است . سرعت ، دقت و همکاری با پرسنل شرکت ، موجب افزایش رضایت شغلی و انجام به موقع و درست امور مالی ، مقدمه تحلیل و پیش بینی های آتی مدیریت می شود.

 

واحد بازرگانی:

سال هاست که بازار های بین المللی ، با توجه به کیفیت و قیمت مناسب محصولات شرکت خاورپرس ، از مشتریان جدی ما محسوب می گردند . خرید برخی اقلام وارداتی ، بازاریابی و صادرات در بخش بازرگانی خارجی و تهیه اقلام داخلی توسط بخش تدارکات داخلی ، هر دو در واحد بازرگانی فعالیت می نمایند. 

خدمات رفاهی:

فضای سبز و محیطی زیبا به سلامت روحی و روانی همه افراد کمک می کند . این شرکت با ایجاد محیطی مناسب ، یکی از پاک ترین و سبز ترین کارخانه های ایران محسوب می گردد. غذای گرم و تازه ، نگهداری فضای سبز و‌ نظافت مجموعه ، بعهده واحد خدمات رفاهی این شرکت می باشد.  

 

واجد تحقیق و توسعه:

واحد تضمین کیفیت:

این واحد وظیفه ی جاری کردن انتظارات مشتریان در فرایندهای برنامه ریزی تا تحول نهایی و ارزیابی و نظارت منظم بر کلیه فرایندهای مربوطه را برای دستیابی به رضایت مشتریان عهده دار است.

 تولید :

همکاران ما در سالن های تولیدی ، به دقت انتخاب شده اند . وفاداری به سازمان و‌ مشتریان در تولید محصولات با بهترین کیفیت نقش موثری دارد . در کنار همکاران ، استفاده از تکنولوژی روز ،ماشین آلات دقیق ،سالن های مرتفع ،جرثقیل های سبک و سنگین و سایر امکانات تولیدی از توانمندی های این شرکت می باشد. 

۲
 

 

واحد تعمیر و‌ نگهداری:

نگهداری ، کالیبراسیون ، تعمیر و به روز رسانی تجهیزات و ماشین آلات تولیدی این شرکت ، مارا در متعهد بودن به مشتریان ، از نظر زمان و کیفیت محصولات یاری می‌کند .

 

 

 

فارسی